PRACA – SPECJALISTA DS. REKRUTACJI

Twój zakres obowiązków

  • Organizowanie i prowadzenie projektów rekrutacyjnych
  • Skuteczne pozyskiwanie odpowiednich kandydatów (m.in. metodami tradycyjnymi, metodą Direct Search)
  • Współpraca z podmiotami zewnętrznymi (portale internetowe, agencje pracy tymczasowej, firmy doradztwa personalnego)
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z kandydatami oraz współpraca z partnerami biznesowymi
  • Aktywny udział w procesach wdrażania pracowników do pracy (on-boarding, szkolenia)
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy poprzez działania employer brandingowe
  • Monitorowanie rynku pracy,

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie w rekrutacji
  • Znajomość metod i źródeł aktywnego pozyskiwania kandydatów
  • Znajomość przepisów dotyczących zatrudniania obcokrajowców będzie dodatkowym atutem
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz budowania długotrwałych relacji biznesowych
  • Umiejętność planowania i ustalania priorytetów, samodzielność w działaniu,

 Co oferujemy:

  • zatrudnienie  w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • prywatna opiekę medyczną;
  • możliwości rozwoju przy realizacji ciekawych projektów;
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia;
  • niezbędne narzędzia pracy;
  • przyjazną atmosferę.

Wyślij CV na praca@eurosenergy.com