PRACA – INŻYNIER TECHNICZNEGO WSPARCIA SPRZEDAŻY

Zakres obowiązków:

  • bezpośrednia współpraca z doradcami techniczno – handlowymi;
  • dobór pomp ciepła;
  • analiza możliwości technicznych montażu pomp ciepła;
  • zatwierdzanie i projektowanie instalacji opartych o pompy ciepła;
  • tworzenie standardów instalacyjnych oraz bazy wiedzy
  • Ścisła współpraca z pozostałymi działami firmy .

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: energetyka, inżynieria środowiska;
  • doświadczenie w branży instalacyjnej pomp ciepła;
  • znajomość zagadnień termodynamicznych;
  • komunikatywność;
  • znajomość branży OZE;
  • znajomość zagadnień związanych z instalacjami pomp ciepła.

Co oferujemy:

  • zatrudnienie  w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • możliwości rozwoju przy realizacji ciekawych projektów;
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia;
  • niezbędne narzędzia pracy;
  • wsparcie ekspertów;
  • przyjazną atmosferę.

Wyślij CV na praca@eurosenergy.com