Praca

REDAKTOR PORTALU O TRANSFORMACJI ENERGETYCZNEJ i OZE

EUROS ENERGY Sp. z o.o. jest dynamiczną firmą inżynierską ze 100% polskim kapitałem oraz świetną atmosferą (w) pracy. Łączymy projektowanie, produkcję, sprzedaż i serwis zarówno powietrznych jak i gruntowych pomp ciepła. Zajmujemy się integracją nowoczesnych systemów energetycznych opartych o magazynowanie energii i technologię OZE. Prowadzimy interdyscyplinarne centrum badawczo-rozwojowe, w którym rozwijamy produkty oparte o nasze pomysły. Wdrażamy innowacyjne przedsięwzięcia we wszelkich gałęziach krajowej gospodarki.
Naszą misją jest przyspieszenie końca ery spalania paliw kopalnych w systemach grzewczych i wsparcie adaptacji do zmian klimatycznych. Naszą ambicją jest dostarczanie kompleksowych rozwiązań (niemal) 100% OZE w wygrywającej cenie – dzisiaj!

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko

Idealnymi osobami są pasjonaci odnawialnych źródeł energii żywo zainteresowani wyzwaniami współczesnej energetyki, ciepłownictwa, zagadnieniami efektywności energetycznej i nowych technologii. Mile widziani są doktoranci, studenci ostatnich lat, pasjonaci.

Twoje obowiązki:

  • Redagowanie i pisanie tekstów dziennikarskich, popularnonaukowych, newsów, treści multimedialnych, postów do mediów społecznościowych z uwzględnieniem zasad SEO
  • Przeszukiwanie tekstów źródłowych i baz danych z zakresu technologii OZE, transformacji energetycznej i efektywności energetycznej
  • Redagowanie raportów i treści z zakresu transformacji energetyczne
  • Wsparcie w procesie redagowania tekstów technicznych i sprzedażowych

Wymagania niezbędne:

  • Doskonała znajomość języka polskiego
  • Łatwość pisania i redagowania tekstów, raportów
  • Pomysłowość, pasja, wytrwałość i zaangażowanie
  • Wykształcenie techniczne lub ścisłe

Mile widziane:

  • Znajomość zagadnień z obszaru energetyki, ciepłownictwa, kogeneracji, biogazowni i innych technologii OZE
  • Umiejętność czytania i pisania dokumentacji technicznej
  • Znajomość zagadnienia wizualizacji danych i narzędzi do wizualizacji
  • Komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów

Z naszej strony zapewniamy:

  • Wybór formy zatrudnienia: pełen etat lub część etatu, umowa b2b
  • Ambitną, satysfakcjonującą pracę na samym froncie wyzwań transformacji energetycznej
  • Pracę w ambitnym, zgranym, interdyscyplinarnym, zespole
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów

Termin składania aplikacji: 30 listopada 2021 r.

CV proszę wysyłać na adres: praca@eurosenergy.com  Zastrzegamy prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Prosimy o wstawienie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Euros Energy Sp. z o.o. z siedzibą w Koprkach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.
Informujemy, że Administratorem danych jest Euros Energy Sp. z o.o. z siedzibą w Koprkach przy ul. Macieja Rataja 4F. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

MŁODSZY INŻYNIER

Oferta Pracy w Projektach Transformacji Energetycznej

W związku z rozwojem firmy poszerzamy nasz dział badawczo-rozwojowy i poszukujemy osoby na stanowisko

Idealnymi osobami są absolwenci kierunków ścisłych lub technicznych żywo zainteresowani wyzwaniami współczesnej energetyki cieplnej, zagadnieniami efektywności energetycznej i modelowaniem przepływu energii, szczególnie na sposób ciepła. Mile widziani są doktoranci, studenci ostatnich lat, młodzi inżynierowie.

  • przeprowadzanie symulacji systemów cieplnych bazujących na OZE
  • wspomaganie członków działu w projektach badawczo-rozwojowych technologii OZE
  • opracowywanie raportów z przeprowadzonych badań

  • sprawna obsługa komputera, umiejętność programowania w Python/C++
  • znajomość zagadnień w obszarze transportu ciepła i bilansów energetycznych
  • pasja, wytrwałość i zaangażowanie

  • biegła znajomość metod numerycznych
  • znajomość zagadnień z obszaru ciepłownictwa, kogeneracji, biogazowni i innych technologii OZE
  • bardzo dobra organizacja pracy, skrupulatność i rzetelność w zakresie wykonywanych prac
  • łatwość pisania i redagowania tekstów, raportów w tematyce OZE

  • zatrudnienie na pełen etat lub na część etatu
  • ambitną, satysfakcjonującą pracę na samym froncie wyzwań transformacji energetycznej
  • pracę w ambitnym, zgranym zespole badawczo-rozwojowym
  • dostęp do nowoczesnej infrastruktury badawczej (laboratoria, moce obliczeniowe, liczne stanowiska pomiarowe)

DORADCA HANDLOWY DS. POMP CIEPŁA I NIEZALEZNOSCI ENERGETYCZNEJ

KIM JESTEŚMY?
Jesteśmy grupa zaangażowanych, energicznych i zdeterminowanych osób. Nasza firma o 100% polskim kapitale produkuje nowoczesne i ekologiczne systemy grzewcze, chłodnicze i wentylacyjne o prawdopodobnie najniższych kosztach utrzymania na rynku. Mamy świadomość, że razem tworzymy coś wielkiego, w innowacyjnej branży, dlatego tak bardzo lubimy to, co robimy.

DLACZEGO WARTO?

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Szkolenia branżowe
  • Praca w branży o ogromnym potencjale
  • Zespół zorientowany na wynik
  • Unikalne wsparcie inżynierskie

Opis stanowiska:

  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Utrzymanie dobrych relacji z klientami
  • Przygotowywanie ofert dla klientów
  • Wsparcie przy tworzeniu materiałów marketingowych

Pracuj z nami jeśli:

  • Masz doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej
  • Masz umiejętności aktywnego i samodzielnego pozyskania klienta,
  • Jesteś nastawiony na osiąganie wyników,
  • Posiadasz umiejętności komunikacyjne,
  • Chcesz rozwijać się sprzedażowo u najbardziej perspektywicznego gracza na rynku,
  • Marzysz o innowacyjnej branży i rynku czekającym na zdobycie

Mile widziane doświadczenie w branży instalacyjnej.

Dołącz do świetnego zespołu
i realizuj ambitne cele sprzedażowe!

Nie zwlekaj! Wyślij CV na praca@eurosenergy.com