Praca

DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY

Kim jesteśmy:

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą inżynierską ze 100% polskim kapitałem. Propagatorem nowoczesnej energetyki opartej na zasobach odnawialnych (100 % technologii OZE) oraz producentem nowatorskich ekologicznych urządzeń. Od 12 lat produkujemy inteligentne pompy ciepła o najwyższych na rynku parametrach efektywności. Nasze produkty są skierowane do klientów indywidualnych oraz odbiorców przemysłowych. Oferujemy pełen wachlarz usług i rozwiązań, od instalacji domowych po systemowe rozwiązania inwestycyjne. Zmieniamy świat na lepsze, dlatego lubimy to co robimy. Kierujemy się jasno określonym systemem wartości.

Oferujemy

  • szkolenia prowadzone przez najlepszych specjalistów w branży, doświadczonych polskich inżynierów i naukowców,
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w gronie profesjonalistów,
  • leady oraz spotkania sprzedażowe,
  • atrakcyjne wynagrodzenie – podstawa w oparciu o umowę B2B oraz wysoka prowizja bez limitów,
  • niezbędne narzędzia – samochód hybrydowy, komputer,
  • uczestniczenie w tworzeniu lepszego, ekologicznego świata,

Opis stanowiska:

  • profesjonalne doradztwo w zakresie odnawialnych źródeł energii, w tym dobór polskich pomp ciepła,
  • których producentem jesteśmy od 12 lat.
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów i budowanie bazy kontaktów,
  • realizacja planów sprzedażowych,
  • raportowanie działań do regionalnego Kierownika Sprzedaży,
  • monitoring i analiza rynku.

Pracuj z nami jeśli:

  • masz doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej,
  • Posiadasz umiejętności komunikacyjne i handlowe
  • Chcesz rozwijać się u najbardziej perspektywicznego gracza na rynku
  • Jeśli nie masz doświadczenia, ale masz predyspozycje do pracy z klientem w terenie oraz jesteś nastawiony na osiąganie ponadprzeciętnych celów – nie przejmuj się, wszystkiego Cię nauczymy.

Mile widziane doświadczenie w branży technologicznej, telekomunikacyjnej lub ubezpieczeniowej

Jesteśmy otwarci na współpracę partnerską.

Wyślij CV na praca@eurosenergy.com

INŻYNIER BUDOWY - BRANŻA SANITARNA

Zakres obowiązków:

  • bezpośredni nadzór nad realizacją robót instalacyjnych;
  • kontrola realizacji prac zgodnie z harmonogramem;
  • przygotowywanie dokumentacji odbiorowej i powykonawczej
  • przygotowanie kalkulacji do ofert przetargowych;
  • weryfikacja i porównanie ofert dostawców i podwykonawców;
  • przygotowywanie zamówień na materiały i kontrola ich dostaw zgodnie z harmonogramem;
  • raportowanie stanu realizacji projektu;

Wymagania:

  • minimum roczne doświadczenie w branży budowlanej przy realizacji instalacji grzewczo-chłodniczych, mile widziane w firmie wykonawczej przy realizacjach z zakresu maszynowni wody lodowej, kotłowni lub węzłów cieplnych;
  • wykształcenie wyższe kierunkowe;
  • prawo jazdy kat. B.;
  • samodzielność, komunikatywność oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki;
  • nastawienie na rozwój i szybkie zdobywanie umiejętności;
  • dobra znajomość oprogramowania typu CAD oraz MS Office w tym Excel, Word.

Co oferujemy:

  • zatrudnienie  w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • możliwości rozwoju przy realizacji ciekawych projektów;
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia;
  • niezbędne narzędzia pracy;
  • wsparcie ekspertów;
  • przyjazną atmosferę.

Wyślij CV na praca@eurosenergy.com

SYSTEM ENGINEER

Nasze wymagania

  • znajomość języka C,
  • znajomość systemu operacyjnego Linux,
  • minimum 2 letnie doświadczenie,
  • mile widziane: znajomość java script, python, C#.

To oferujemy

  • prywatna opieka medyczna,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • tworzenie i modyfikacja oprogramowania,
  • moduły lub poprawki do kernela Linuxowego,
  • oprogramowanie do mikrokontrolerów.