O nas

Misja Euros Energy

EUROS ENERGY jest dynamicznie rozwijającą się firmą
inżynierską ze 100% polskim kapitałem.

Jesteśmy propagatorem nowoczesnej energetyki opartej na zasobach odnawialnych oraz producentem nowatorskich ekologicznych urządzeń. Nasze produkty są skierowane do klientów indywidualnych oraz odbiorców przemysłowych. Oferujemy pełen wachlarz usług i rozwiązań, od instalacji domowych po systemowe rozwiązania inwestycyjne.

 • 12

  Patentów
   
 • 4

  Specjalistyczne
  Laboratoria
 • 100

  Inwestycji
  z energią odnawialną

Dynamika działań

Łącząc doświadczenie inżynierów z różnych obszarów, uzyskaliśmy większą efektywność i dynamikę przekładającą się na szybki wzrost ekonomiczny i rozwój przedsiębiorstwa.

Dzięki wykorzystaniu funduszy europejskich możliwe było opracowanie innowacyjnej technologii produkcyjnej potrzebnej do wytwarzania nowoczesnych pomp ciepła i rekuperatorów. Laboratoria oraz oprogramowanie wykorzystane w procesie produkcyjnym zostały zaprojektowane i stworzone według kryteriów określonych przez polskich inżynierów i projektantów.

Innowacje w zgodzie z naturą

Strategia EUROS opiera się na czterech filarach:
opłacalność, komfort, zdrowie i design.

Nasze produkty oraz świadczone przez nas usługi muszą być uzasadnione
ekonomicznie, przyczyniać się do poprawy komfortu przebywania
w pomieszczeniach i co najważniejsze wpływać pozytywnie na zdrowie
naszych klientów. Istotne znaczenie ma dla nas dbałość o ergonomię użytkową
i nowoczesny wygląd naszych produktów.

Siła wiedzy i kompetencji

Profesjonalna kadra zawodowa, stabilna polityka jakości i zarządzania umożliwia nam terminową realizację projektów na różnym poziomie skomplikowania, od najprostszych po bardzo złożone inwestycje.

Zespół Euros Energy składa się z polskich inżynierów z doświadczeniem w branży wentylacyjnej, chłodniczej, grzewczej oraz w zakresie sterowania. Kadra menedżerska posiada wiedzę w zarządzaniu procesami technologicznymi i wdrożeniowymi. Naszym dodatkowym atutem jest doświadczenie w dziedzinie budownictwa energooszczędnego oraz pasywnego.

Potencjał rozwiązań

Modułowe systemy ogrzewania, chłodzenia i wentylacji  – ,,tchnienie ziemi’’

Euros Energy produkuje i wdraża nowoczesne i ekologiczne systemy ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji. W ofercie mamy innowacyjne urządzenia do sterowania, ogrzewania, chłodzenia, wentylacji i klimatyzacji. Oferujemy nowoczesne pompy ciepła i centrale wentylacyjne z odzyskiem ciepła. Nasze ergonomiczne i nowoczesne urządzenia spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających.
Produkujemy nie tylko urządzenia, lecz całe ekologiczne systemy.
Efekt to niskie koszty utrzymania, niska emisja CO2 i najwyższa jakość

Stawiamy na rozwój

Uczestniczymy w szeregu programów wspierających innowacyjne polskie przedsiębiorstwa. Współpracujemy z czołowymi polskimi uczelniami technicznymi i instytutami technologicznymi tworząc własne zaplecze badawczo – rozwojowe. Uzyskaliśmy ochronę patentową na wiele naszych rozwiązań. Dbamy o ergonomię użytkowe i nowoczesną formę wzorniczą produktów. Stawiamy nacisk na zrównoważony rozwój przedsiębiorstwa w trzech kluczowych kierunkach: wentylacji, ogrzewania i chłodzenia budynków, oraz produkcji ciepłej wody użytkowej.